Wij hebben de leukste activiteiten

Onderzoeken, ontdekken, spelenderwijs leren. Samen met Bons onderzoekt, ontdekt en leert uw kind in een veilige en leuke omgeving allerlei nieuwe dingen. Onder deskundige begeleiding gaat uw kind op pad en ontwikkelt interesses en talenten die voorheen misschien nog niet aanwezig of zichtbaar waren.

Dorp van keuze:
Basisschool groep:
Categorie:
 
Toegepaste filters:
RK Basisschool De Zandplaat, Ovezande
Meer informatie
Groep 7, 8
22 nov 2018 t/m 06 dec 2018
14:15 uur - 15:15 uur
CBS De Regenboog, Hoedekenskerke
Meer informatie
Groep 1, 2, 3
22 nov 2018 t/m 29 nov 2018
14:15 uur - 15:00 uur
Omnis kindcentrum Franck van Borssele, Borssele
Meer informatie
Groep 5, 6, 7, 8
22 nov 2018 t/m 06 dec 2018
15:45 uur - 16:45 uur
CBS De Koningin Julianaschool, 's-Gravenpolder
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
26 nov 2018 t/m 10 dec 2018
15:15 uur - 16:15 uur
RK Basisschool Mgr. Heyligersschool, Kwadendamme
Meer informatie
Groep 3, 4, 5
27 nov 2018 t/m 04 dec 2018
15:15 uur - 16:30 uur
Omnis kindcentrum De Meidoorn, Nisse
Meer informatie
Groep 3, 4, 5, 6, 7, 8
29 nov 2018
14:15 uur - 15:15 uur
RK Basisschool Mgr. Heyligersschool, Kwadendamme
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
29 nov 2018 t/m 13 dec 2018
15:15 uur - 16:30 uur
Sportzaal (gymzaal), Ovezande
Meer informatie
Groep 5, 6
04 dec 2018 t/m 08 jan 2019
14:15 uur - 15:15 uur
CBS De Regenboog, Nieuwdorp
Meer informatie
Groep 3, 4, 5
10 jan 2019 t/m 24 jan 2019
14:15 uur - 15:30 uur
Ds. G.H. Kerstenschool, Borssele
Meer informatie
Groep 5, 6, 7, 8
11 jan 2019 t/m 25 jan 2019
15:45 uur - 16:30 uur
Sportzaal (gymzaal), 's-Heerenhoek
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
14 jan 2019 t/m 21 jan 2019
15:00 uur - 15:45 uur
Sportzaal (gymzaal), Ovezande
Meer informatie
Groep 7, 8
15 jan 2019 t/m 05 feb 2019
14:15 uur - 15:15 uur
RK Basisschool De Zandplaat, Ovezande
Meer informatie
Groep 3, 4
15 jan 2019 t/m 29 jan 2019
14:15 uur - 15:15 uur
RK Basisschool Mgr. Heyligersschool, Kwadendamme
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
15 jan 2019 t/m 29 jan 2019
15:15 uur - 16:15 uur
Sporthal De Zwake, 's-Gravenpolder
Meer informatie
Groep 3, 4, 5
15 jan 2019 t/m 29 jan 2019
15:15 uur - 16:00 uur
Sporthal De Zwake, 's-Gravenpolder
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
15 jan 2019 t/m 29 jan 2019
16:00 uur - 16:45 uur
Dorpshuis 'De Griend', Hoedekenskerke
Meer informatie
Groep 4, 5
16 jan 2019 t/m 30 jan 2019
14:15 uur - 15:30 uur
CBS De Regenboog, Nieuwdorp
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
16 jan 2019 t/m 30 jan 2019
14:15 uur - 15:15 uur
Omnis kindcentrum De Meidoorn, Nisse
Meer informatie
Groep 3, 4, 5, 6, 7, 8
16 jan 2019
14:15 uur - 15:15 uur
Verenigingsgebouw ' 't Durpsuus', Nisse
Meer informatie
Groep 1, 2
17 jan 2019 t/m 07 feb 2019
14:15 uur - 15:00 uur
RK Basisschool Mgr. Heyligersschool, Kwadendamme
Meer informatie
Groep 1, 2
21 jan 2019 t/m 11 feb 2019
15:15 uur - 16:15 uur
RK Basisschool Don Bosco, 's-Heerenhoek
Meer informatie
Groep 1, 2
23 jan 2019 t/m 30 jan 2019
14:15 uur - 15:15 uur
Omnis kindcentrum De Linden, 's-Gravenpolder
Meer informatie
Groep 1, 2
23 jan 2019 t/m 30 jan 2019
14:15 uur - 15:00 uur
RK Basisschool De Zandplaat, Ovezande
Meer informatie
Groep 1, 2
23 jan 2019 t/m 30 jan 2019
14:15 uur - 15:15 uur
IC Basisschool De Leeuwerik, Lewedorp
Meer informatie
Groep 1, 2
24 jan 2019 t/m 07 feb 2019
14:15 uur - 15:00 uur
BSO Stengeplein Heinkenszand, Heinkenszand
Meer informatie
Groep 1, 2
24 jan 2019 t/m 31 jan 2019
15:15 uur - 16:00 uur
BSO Stengeplein Heinkenszand, Heinkenszand
Meer informatie
Groep 3, 4, 5
24 jan 2019 t/m 31 jan 2019
16:15 uur - 17:00 uur
CBS De Regenboog, Nieuwdorp
Meer informatie
Groep 1, 2
29 jan 2019 t/m 05 feb 2019
14:30 uur - 15:15 uur
IC Basisschool De Leeuwerik, Lewedorp
Meer informatie
Groep 1, 2
06 feb 2019 t/m 27 feb 2019
14:15 uur - 15:00 uur
Dorpshuis 'De Griend', Hoedekenskerke
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
06 feb 2019 t/m 20 feb 2019
14:15 uur - 15:30 uur
RK Basisschool De Zandplaat, Ovezande
Meer informatie
Groep 7, 8
07 feb 2019 t/m 14 feb 2019
14:15 uur - 15:15 uur
Sportzaal (gymzaal), Ovezande
Meer informatie
Groep 3, 4
12 feb 2019 t/m 12 mrt 2019
14:15 uur - 15:15 uur
RK Basisschool De Zandplaat, Ovezande
Meer informatie
Groep 5, 6
12 feb 2019 t/m 26 feb 2019
14:15 uur - 15:15 uur
Dorpshuis 'De Burcht', Kwadendamme
Meer informatie
Groep 3, 4, 5
12 feb 2019 t/m 19 feb 2019
15:15 uur - 16:00 uur
Dorpshuis 'De Burcht', Kwadendamme
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
12 feb 2019 t/m 19 feb 2019
16:00 uur - 16:45 uur
CBS De Regenboog, Nieuwdorp
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
13 feb 2019 t/m 27 feb 2019
14:15 uur - 15:15 uur
RK Basisschool De Zandplaat, Ovezande
Meer informatie
Groep 1, 2
19 feb 2019
14:15 uur - 15:15 uur
CBS De Koningin Julianaschool, 's-Gravenpolder
Meer informatie
Groep 3, 4, 5
21 feb 2019 t/m 28 feb 2019
15:15 uur - 16:15 uur
BSO Stengeplein Heinkenszand, Heinkenszand
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
25 feb 2019 t/m 11 mrt 2019
15:15 uur - 16:15 uur
Omnis kindcentrum De Meidoorn, Nisse
Meer informatie
Groep 3, 4, 5, 6, 7, 8
14 mrt 2019 t/m 28 mrt 2019
14:15 uur - 15:15 uur
Sportzaal (gymzaal), 's-Heerenhoek
Meer informatie
Groep 1, 2
18 mrt 2019 t/m 25 mrt 2019
14:15 uur - 15:00 uur
Verenigingsgebouw 'Ammekore', Nieuwdorp
Meer informatie
Groep 1, 2
18 mrt 2019 t/m 08 apr 2019
14:15 uur - 15:00 uur
Sportzaal (gymzaal), 's-Heerenhoek
Meer informatie
Groep 3, 4, 5
18 mrt 2019 t/m 25 mrt 2019
15:15 uur - 16:00 uur
Omnis kindcentrum De Linden, 's-Gravenpolder
Meer informatie
Groep 3, 4, 5
18 mrt 2019 t/m 15 apr 2019
15:15 uur - 16:00 uur
Verenigingsgebouw ' 't Durpsuus', Nisse
Meer informatie
Groep 1, 2
19 mrt 2019 t/m 09 apr 2019
14:15 uur - 15:00 uur
RK Basisschool De Zandplaat, Ovezande
Meer informatie
Groep 5, 6
19 mrt 2019 t/m 09 apr 2019
14:15 uur - 15:15 uur
Dorpshuis 'De Griend', Hoedekenskerke
Meer informatie
Groep 1, 2, 3
20 mrt 2019 t/m 27 mrt 2019
14:15 uur - 15:15 uur
Omnis kindcentrum Franck van Borssele, Borssele
Meer informatie
Groep 5, 6, 7, 8
20 mrt 2019 t/m 03 apr 2019
14:15 uur - 15:15 uur
Omnis kindcentrum De Linden, 's-Gravenpolder
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
20 mrt 2019 t/m 10 apr 2019
14:15 uur - 15:00 uur
CBS De Regenboog, Nieuwdorp
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
21 mrt 2019 t/m 11 apr 2019
14:15 uur - 15:00 uur
RK Basisschool Mgr. Heyligersschool, Kwadendamme
Meer informatie
Groep 3, 4, 5
21 mrt 2019 t/m 04 apr 2019
15:15 uur - 16:30 uur
RK Basisschool Mgr. Heyligersschool, Kwadendamme
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
25 mrt 2019 t/m 01 apr 2019
15:15 uur - 16:15 uur
BSO Stengeplein Heinkenszand, Heinkenszand
Meer informatie
Groep 3, 4, 5
25 mrt 2019 t/m 08 apr 2019
15:15 uur - 16:15 uur
CBS De Rank, 's-Gravenpolder
Meer informatie
Groep 1, 2
27 mrt 2019 t/m 10 apr 2019
14:15 uur - 15:15 uur
RK Basisschool Don Bosco, 's-Heerenhoek
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
28 mrt 2019 t/m 11 apr 2019
14:15 uur - 15:15 uur
Dorpshuis 'De Zandlôôper', Lewedorp
Meer informatie
Groep 3, 4, 5
03 apr 2019 t/m 10 apr 2019
14:15 uur - 15:00 uur
Dorpshuis 'De Griend', Hoedekenskerke
Meer informatie
Groep 3, 4, 5
03 apr 2019 t/m 17 apr 2019
14:15 uur - 15:00 uur
Dorpshuis 'De Zandlôôper', Lewedorp
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
03 apr 2019 t/m 10 apr 2019
15:00 uur - 15:45 uur
Dorpshuis 'De Griend', Hoedekenskerke
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
03 apr 2019 t/m 17 apr 2019
15:00 uur - 15:45 uur
RK Basisschool De Zandplaat, Ovezande
Meer informatie
Groep 3, 4
04 apr 2019
14:15 uur - 15:15 uur
Omnis kindcentrum De Meidoorn, Nisse
Meer informatie
Groep 3, 4, 5, 6, 7, 8
10 apr 2019 t/m 17 apr 2019
14:15 uur - 15:15 uur
Troyezaal (gymzaal), Borssele
Meer informatie
Groep 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
11 apr 2019 t/m 18 apr 2019
15:45 uur - 16:45 uur
CBS De Rank, 's-Gravenpolder
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
07 mei 2019 t/m 21 mei 2019
15:15 uur - 16:15 uur
Ds. G.H. Kerstenschool, Borssele
Meer informatie
Groep 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
07 mei 2019 t/m 21 mei 2019
15:45 uur - 17:00 uur
Sportzaal (gymzaal), Ovezande
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
09 mei 2019 t/m 23 mei 2019
14:15 uur - 15:00 uur
Sportzaal (gymzaal), Ovezande
Meer informatie
Groep 5, 6
09 mei 2019 t/m 23 mei 2019
15:15 uur - 16:00 uur
IC Basisschool De Leeuwerik, Lewedorp
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
13 mei 2019 t/m 27 mei 2019
14:15 uur - 15:15 uur
CBS De Rank, 's-Gravenpolder
Meer informatie
Groep 3, 4, 5
13 mei 2019 t/m 20 mei 2019
15:15 uur - 16:30 uur
RK Basisschool De Zandplaat, Ovezande
Meer informatie
Groep 1, 2
15 mei 2019 t/m 22 mei 2019
14:15 uur - 15:15 uur
RK Basisschool De Zandplaat, Ovezande
Meer informatie
Groep 5, 6
04 jun 2019
14:15 uur - 15:15 uur
RK Basisschool De Zandplaat, Ovezande
Meer informatie
Groep 3, 4, 5, 6, 7, 8
23 okt 2018 t/m 27 nov 2018
14:15 uur - 15:15 uur
CBS De Regenboog, Nieuwdorp
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
20 nov 2018 t/m 11 dec 2018
14:30 uur - 15:30 uur
Sportzaal (gymzaal), Ovezande
Meer informatie
Groep 3, 4
21 nov 2018 t/m 19 dec 2018
14:15 uur - 15:00 uur
CBS De Koningin Julianaschool, 's-Gravenpolder
Meer informatie
Groep 3, 4, 5
29 nov 2018 t/m 06 dec 2018
15:15 uur - 16:30 uur
IC Basisschool De Leeuwerik, Lewedorp
Meer informatie
Groep 3, 4, 5
03 dec 2018 t/m 10 dec 2018
14:15 uur - 15:30 uur
Sportzaal (gymzaal), 's-Heerenhoek
Meer informatie
Groep 3, 4, 5
14 jan 2019 t/m 21 jan 2019
14:15 uur - 15:00 uur
BSO Stengeplein Heinkenszand, Heinkenszand
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
14 jan 2019 t/m 04 feb 2019
15:15 uur - 16:15 uur
Dorpshuis 'De Zandlôôper', Lewedorp
Meer informatie
Groep 3, 4, 5
15 jan 2019 t/m 22 jan 2019
14:15 uur - 15:00 uur
Dorpshuis 'De Zandlôôper', Lewedorp
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
15 jan 2019 t/m 22 jan 2019
15:00 uur - 15:45 uur
Dorpshuis 'De Griend', Hoedekenskerke
Meer informatie
Groep 1, 2, 3
16 jan 2019 t/m 30 jan 2019
14:15 uur - 15:00 uur
Omnis kindcentrum De Meidoorn, Nisse
Meer informatie
Groep 3, 4, 5, 6, 7, 8
05 feb 2019 t/m 19 feb 2019
14:15 uur - 15:15 uur
RK Basisschool Don Bosco, 's-Heerenhoek
Meer informatie
Groep 3, 4, 5
11 feb 2019 t/m 18 feb 2019
14:15 uur - 15:15 uur
RK Basisschool Don Bosco, 's-Heerenhoek
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
14 feb 2019 t/m 21 feb 2019
14:15 uur - 15:30 uur
CBS De Koningin Julianaschool, 's-Gravenpolder
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
18 feb 2019 t/m 25 feb 2019
15:15 uur - 16:30 uur
RK Basisschool Don Bosco, 's-Heerenhoek
Meer informatie
Groep 3, 4, 5
01 apr 2019 t/m 08 apr 2019
14:15 uur - 15:30 uur
RK Basisschool Mgr. Heyligersschool, Kwadendamme
Meer informatie
Groep 3, 4, 5
02 apr 2019 t/m 16 apr 2019
15:15 uur - 16:30 uur
RK Basisschool De Zandplaat, Ovezande
Meer informatie
Groep 3, 4, 5
20 aug 2018 t/m 01 jul 2019
14:15 uur - 15:00 uur
RK Basisschool De Zandplaat, Ovezande
Meer informatie
Groep 7, 8
28 aug 2018 t/m 02 jul 2019
14:15 uur - 15:30 uur
Omnis kindcentrum De Meidoorn, Nisse
Meer informatie
Groep 3, 4, 5, 6, 7, 8
05 nov 2018 t/m 19 nov 2018
14:15 uur - 15:30 uur
IC Basisschool De Leeuwerik, Lewedorp
Meer informatie
Groep 1, 2
06 nov 2018 t/m 27 nov 2018
14:15 uur - 15:00 uur
RK Basisschool Don Bosco, 's-Heerenhoek
Meer informatie
Groep 3, 4, 5
07 nov 2018 t/m 21 nov 2018
14:15 uur - 15:15 uur
Omnis kindcentrum De Meidoorn, Nisse
Meer informatie
Groep 1, 2
07 nov 2018 t/m 28 nov 2018
14:15 uur - 15:00 uur
RK Basisschool Don Bosco, 's-Heerenhoek
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
08 nov 2018 t/m 29 nov 2018
14:15 uur - 15:15 uur
RK Basisschool Mgr. Heyligersschool, Kwadendamme
Meer informatie
Groep 1, 2
08 nov 2018 t/m 29 nov 2018
15:15 uur - 16:00 uur
BSO Stengeplein Heinkenszand, Heinkenszand
Meer informatie
Groep 1, 2
08 nov 2018 t/m 29 nov 2018
15:15 uur - 16:15 uur
Sportzaal (gymzaal), Ovezande
Meer informatie
Groep 7, 8
09 nov 2018 t/m 14 dec 2018
14:15 uur - 15:15 uur
RK Basisschool Don Bosco, 's-Heerenhoek
Meer informatie
Groep 1, 2
12 nov 2018 t/m 26 nov 2018
14:15 uur - 15:15 uur
RK Basisschool De Zandplaat, Ovezande
Meer informatie
Groep 5, 6
14 nov 2018 t/m 28 nov 2018
14:15 uur - 15:15 uur
IC Basisschool De Leeuwerik, Lewedorp
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
15 nov 2018 t/m 22 nov 2018
14:15 uur - 15:15 uur

Ideeën voor Bons?

Heb jij een goed idee voor Bons?
Meld het ons en we nemen zo snel mogelijk contact met je op.