Wij hebben de leukste activiteiten

Onderzoeken, ontdekken, spelenderwijs leren. Samen met Bons onderzoekt, ontdekt en leert uw kind in een veilige en leuke omgeving allerlei nieuwe dingen. Onder deskundige begeleiding gaat uw kind op pad en ontwikkelt interesses en talenten die voorheen misschien nog niet aanwezig of zichtbaar waren.

Dorp van keuze:
Basisschool groep:
Categorie:
 
Toegepaste filters:
RK Basisschool Mgr. Heyligersschool, Kwadendamme
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
25 mrt 2019 t/m 01 apr 2019
15:15 uur - 16:15 uur
BSO Stengeplein Heinkenszand, Heinkenszand
Meer informatie
Groep 3, 4, 5
25 mrt 2019 t/m 08 apr 2019
15:15 uur - 16:15 uur
CBS De Rank, 's-Gravenpolder
Meer informatie
Groep 1, 2
27 mrt 2019 t/m 10 apr 2019
14:15 uur - 15:15 uur
RK Basisschool Don Bosco, 's-Heerenhoek
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
28 mrt 2019 t/m 18 apr 2019
14:15 uur - 15:15 uur
Omnis kindcentrum 't Opstapje, Driewegen
Meer informatie
Groep 3, 4, 5, 6, 7, 8
02 apr 2019 t/m 16 apr 2019
14:00 uur - 15:15 uur
Dorpshuis 'De Griend', Hoedekenskerke
Meer informatie
Groep 3, 4, 5
03 apr 2019 t/m 17 apr 2019
14:15 uur - 15:00 uur
Sportzaal (gymzaal), Ovezande
Meer informatie
Groep 1, 2
03 apr 2019 t/m 17 apr 2019
14:15 uur - 15:15 uur
Dorpshuis 'De Griend', Hoedekenskerke
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
03 apr 2019 t/m 17 apr 2019
15:00 uur - 15:45 uur
RK Basisschool De Zandplaat, Ovezande
Meer informatie
Groep 3, 4
04 apr 2019
14:15 uur - 15:15 uur
Dorpshuis 'De Zandlôôper', Lewedorp
Meer informatie
Groep 3, 4, 5
10 apr 2019 t/m 17 apr 2019
14:15 uur - 15:00 uur
Dorpshuis 'De Zandlôôper', Lewedorp
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
10 apr 2019 t/m 17 apr 2019
15:00 uur - 15:45 uur
Troyezaal (gymzaal), Borssele
Meer informatie
Groep 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
11 apr 2019 t/m 18 apr 2019
15:45 uur - 16:45 uur
Omnis kindcentrum De Schakel, Oudelande
Meer informatie
Groep 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
15 apr 2019
14:00 uur - 15:15 uur
Sportvelden Luctor Heinkenszand, Heinkenszand
Meer informatie
Groep 1, 2, 3, 4
24 apr 2019
09:30 uur - 12:30 uur
Sportvelden Luctor Heinkenszand, Heinkenszand
Meer informatie
Groep 5, 6, 7, 8
24 apr 2019
13:30 uur - 16:30 uur
CBS De Rank, 's-Gravenpolder
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
07 mei 2019 t/m 21 mei 2019
15:15 uur - 16:15 uur
Ds. G.H. Kerstenschool, Borssele
Meer informatie
Groep 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
07 mei 2019 t/m 21 mei 2019
15:45 uur - 17:00 uur
Sportzaal (gymzaal), Ovezande
Meer informatie
Groep 5, 6
08 mei 2019 t/m 15 mei 2019
15:15 uur - 16:00 uur
Sportzaal (gymzaal), Ovezande
Meer informatie
Groep 7, 8
09 mei 2019 t/m 23 mei 2019
14:15 uur - 15:00 uur
IC Basisschool De Leeuwerik, Lewedorp
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
13 mei 2019 t/m 27 mei 2019
14:15 uur - 15:15 uur
CBS De Rank, 's-Gravenpolder
Meer informatie
Groep 3, 4, 5
13 mei 2019 t/m 20 mei 2019
15:15 uur - 16:30 uur
RK Basisschool De Zandplaat, Ovezande
Meer informatie
Groep 1, 2
15 mei 2019 t/m 22 mei 2019
14:15 uur - 15:15 uur
RK Basisschool De Zandplaat, Ovezande
Meer informatie
Groep 5, 6
04 jun 2019
14:15 uur - 15:15 uur
Verenigingsgebouw ' 't Durpsuus', Nisse
Meer informatie
Groep 1, 2
06 jun 2019 t/m 27 jun 2019
14:15 uur - 15:00 uur
Omnis kindcentrum 't Opstapje, Driewegen
Meer informatie
Groep 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
12 mrt 2019 t/m 26 mrt 2019
14:00 uur - 15:15 uur
Omnis kindcentrum 't Opstapje, Driewegen
Meer informatie
Groep 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
14 mrt 2019 t/m 18 apr 2019
14:00 uur - 15:15 uur
Omnis kindcentrum De Schakel, Oudelande
Meer informatie
Groep 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
14 mrt 2019 t/m 18 apr 2019
14:00 uur - 15:15 uur
Sportzaal (gymzaal), 's-Heerenhoek
Meer informatie
Groep 1, 2
18 mrt 2019 t/m 25 mrt 2019
14:15 uur - 15:00 uur
Sportzaal (gymzaal), 's-Heerenhoek
Meer informatie
Groep 3, 4, 5
18 mrt 2019 t/m 25 mrt 2019
15:15 uur - 16:00 uur
RK Basisschool De Zandplaat, Ovezande
Meer informatie
Groep 5, 6
26 mrt 2019 t/m 16 apr 2019
14:15 uur - 15:15 uur
Dorpshuis 'De Griend', Hoedekenskerke
Meer informatie
Groep 1, 2, 3
27 mrt 2019 t/m 03 apr 2019
14:15 uur - 15:15 uur
RK Basisschool Don Bosco, 's-Heerenhoek
Meer informatie
Groep 3, 4, 5
01 apr 2019 t/m 08 apr 2019
14:15 uur - 15:15 uur
RK Basisschool Mgr. Heyligersschool, Kwadendamme
Meer informatie
Groep 3, 4, 5
02 apr 2019 t/m 16 apr 2019
15:15 uur - 16:30 uur
Omnis kindcentrum De Meidoorn, Nisse
Meer informatie
Groep 3, 4, 5, 6, 7, 8
10 apr 2019 t/m 17 apr 2019
14:15 uur - 15:15 uur
RK Basisschool De Zandplaat, Ovezande
Meer informatie
Groep 1, 2
07 mei 2019
14:15 uur - 15:15 uur
RK Basisschool De Zandplaat, Ovezande
Meer informatie
Groep 3, 4, 5
20 aug 2018 t/m 01 jul 2019
14:15 uur - 15:00 uur
RK Basisschool De Zandplaat, Ovezande
Meer informatie
Groep 7, 8
28 aug 2018 t/m 02 jul 2019
14:15 uur - 15:30 uur
Omnis kindcentrum De Meidoorn, Nisse
Meer informatie
Groep 3, 4, 5, 6, 7, 8
14 mrt 2019 t/m 28 mrt 2019
14:15 uur - 15:15 uur
Verenigingsgebouw 'Ammekore', Nieuwdorp
Meer informatie
Groep 1, 2
18 mrt 2019 t/m 08 apr 2019
14:15 uur - 15:00 uur
Omnis kindcentrum De Linden, 's-Gravenpolder
Meer informatie
Groep 3, 4, 5
18 mrt 2019 t/m 15 apr 2019
15:15 uur - 16:00 uur
Omnis kindcentrum Franck van Borssele, Borssele
Meer informatie
Groep 5, 6, 7, 8
20 mrt 2019 t/m 10 apr 2019
14:15 uur - 15:15 uur
Omnis kindcentrum De Linden, 's-Gravenpolder
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
20 mrt 2019 t/m 10 apr 2019
14:15 uur - 15:00 uur
CBS De Regenboog, Nieuwdorp
Meer informatie
Groep 6, 7, 8
21 mrt 2019 t/m 11 apr 2019
14:15 uur - 15:00 uur
RK Basisschool Mgr. Heyligersschool, Kwadendamme
Meer informatie
Groep 3, 4, 5
21 mrt 2019 t/m 04 apr 2019
15:15 uur - 16:15 uur

Ideeën voor Bons?

Heb jij een goed idee voor Bons?
Meld het ons en we nemen zo snel mogelijk contact met je op.